Украина, Днепрe-mail: zvs72@ukr.net
Україна, Дніпроe-mail: zvs72@ukr.net

Вітаємо на нашому сайті

Піщаник Дніпро

Про нашу продукцію

Сучасний ринок будівельних та оздоблювальних матеріалів рясніє безліччю варіантів на будь-який смак і бюджет. І серед усього розмаїття пропозицій вагому нішу по праву займають товари природного походження, зокрема, натуральний камінь піщаник, також відомий під назвою «плитняк». Основні його переваги: добре переносить різні типи впливу, стійкий навіть до агресивних природних факторів, довговічний, екологічно безпечний. Також багато людей оцінили його естетичні якості: як би не старалися дизайнери, а перевершити саму природу в химерності форм, кольорів і природної гармонії – завдання не з легких. Природний камінь плитняк тому відмінний доказ. Кожен зразок відрізняється індивідуальним малюнком і поєднанням відтінків, що дозволяє створювати воістину неповторні композиції.
Використання дикого каменю досить різноманітне – він відмінно підходить для облицювання стін (як зовнішнього, так і внутрішнього), обробки підлог, огорож, а також кладки камінів. Укладання піщаника досить просте, але довіряти його краще перевіреним фахівцям, які «бачать» результат до початку роботи, вміють підібрати ідеальне поєднання фрагментів, щоб в результаті створити з різних за формою шматочків цільну гармонійну мозаїку. Бездарний укладальник здатен звести нанівець природну досконалість матеріалу. Ми співпрацюємо з професіоналами в сфері укладання плитняку в Дніпрі та з радістю порекомендуємо своїм клієнтам справжнього майстра.
На піщаник ціна в Дніпрі досить невисока в порівнянні з іншими натуральними матеріалами і штучними аналогами, а сфера використання не обмежується тільки будівництвом і обробкою приміщень. Це також відмінний спосіб облагородити присадибну ділянку. Дуже ефектно виглядають виконані з плитняка елементи ландшафтного дизайну, такі як альпійські гірки, водойми, квітники, доріжки. Гармонійно впишеться в дизайн басейнів і фонтанів.
Щоб купити піщаник в Дніпрі, достатньо зателефонувати нам за одним із вказаних телефонів або залишити заявку на сайті. Можливі великі партії. Також реалізуємо червону цеглу та шлакоблок, надаємо послуги з доставки замовлення та завантаження / розвантаження краном-маніпулятором.